I agree with Terms and Conditions and I've read
and agree Privacy Policy.

İletişim

Bana Ulaşın:
+90 532 424 51 39

E-posta:
iletisim@dribrahimduvarci.com

Online-Uzaktan Psikoterapi nedir?

Online-Uzaktan Psikiyatri Desteği nedir?

Kendisi veya bir yakını için psikoterapi ya da psikiyatrik destek almak isteyenlere WhatsApp ya da FaceTime uygulamalarını kullanarak görüntülü olarak psikoterapi-psikiyatri desteği sağlamak..

Kişi mahremiyeti, Online-Uzaktan Psikoterapi ve Psikiyatri desteğinde, tıpkı yüz yüze muayenelerde olduğu gibi “hasta-hekim sırrı/gizliliği”  kesinlikle korunmaktadır. Yine de  kimlik bilgilerini vermek istemeyenler olabilir; bu kimselerin de Online-Uzaktan Psikoterapi ve Psikiyatri desteği yoluyla psikoterapiste-psikiyatriste ulaşmasını sağlamaktadır..

Online-Uzaktan Psikiyatri desteği ile kısa sürede randevu alıp Psikoterapiste-Psikiyatriste ulaşırsınız. Üstelik Online-Uzaktan Psikiyatri desteği ile Cumartesi-Pazar ve diğer tatil günleri yada akşam vakti Psikiyatriste-Psikoterapiste ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Bunun için akıllı telefon ve WhatsApp ya da FaceTime uygulaması kullanmanız yeterlidir. Görüntülü görüşmenin kesintisiz ve ideal bir biçimde yapılabilmesi için gürültüsüz bir ortam, kesintisiz internet bağlantısı ve telefonunuzun şarjının da dolu olması yeterlidir.

Randevu almak için yapmanız gereken yukarıdaki telefona WhatsApp ile ulaşıp uygun randevu saati ve diğer bilgileri almaktır. Online-Uzaktan Psikoterapi-Psikiyatri desteği ile size, başlangıç  ya da tedavi sürecinizin kritik bir noktasında kafanızda oluşan sorular ve belirsizliklere cevap bulmayı umuyorum..

Image

Destek almak için
şimdi iletişime geçin

Şimdi arayın

elit. quis ut id porta. luctus Aenean sed odio lectus